Yoghurtdressing met gember, koriander en limoen
| Geplaatst in Recepten, Sauzen |
Dressing maak je op yoghurt basis. Een vinaigrette maak je op olie basis. Deze dressing is een heerlijke dressing of saus bij vissalades of visgerechten.
- 30 gram gember stukje
- 1 limoen
- 1/2 bosje koriander
- 150 gram volle yoghurt
- 100 gram karnemelk
- 100 gram boter
- Zout en peper
- Suiker
Pel de gember en hak deze zeer fijn. Pers de limoenen uit. Was de koriander, dep droog en hak fijn. Giet yoghurt en karnemelk in een grote kom en roer goed om. Gember, limoensap en koriander toevoegen en het geheel pureren met een staafmixer of blender. Op smaak brengen met zout, peper en suiker. Dressing in een fles gieten en koel wegzetten.
Gebruik deze dressing voor verse salades met zeevruchten of vis. Ook als dipsaus bij Aziatische rijstgerechten is dit een echte aanrader.
Deze dressing kun je ca 1 week in de koelkast bewaren.
















Oude Boeren kaas heeft altijd 'n fijn zoetje..
Volle melk, met liefde bereid, puur natuurlijk
Fijn, en o zo lekker.



Van enthousiaste lezers
“Welk vlees gebruiken jullie voor hachee? ”
“Nice, dit moet ik voor school maken! ”
“Van vroeger kende ik het al, mijn oma maakte ze altijd. Laatst op een feestje kwam ik ze weer tegen. Heb meteen ...”
“Al onze recepten zijn voor 4 personen tenzij anders vermeld will ”
“voor hoeveel personen is dit recept?? ”